Jäsenosastot

 

ALLA JÄSENOSASTOT JA NIIDEN PUHEENJOHTAJAT

 

 

Savonlinnan Autokorjaamotyöväen os. 234

Jorma Korjansalo

jormakorjansalo@gmail.com


PAM Savonlinnan Hotelli- ja ravintola-alan osasto ry 719

Pirkko Eronen

paeronen@gmail.com


Savonlinnan seudun JHL ry 567

Seppo Reponen

seppo.reponen@samiedu.fi


Savonlinnan metallityöväen ammattiosasto r.y.

Olli-Pekka Kristiansson

olli-pekka.kristiansson@andritz.com


Savonlinnan vaatetustyöntekijäin os. 557

Pirkko Piispa

pirkko.piispa@luukku.com


SMU Sisä-Suomen am.os

Markku Rautiainen

markku.j.rautiainen@gmail.com


Järvi-Savon Sähköalojen työntekijät r.y. 184

Kari Halinen

kari.halinen@elvera.fi


Punkaharjun Puutyöntekijät ry

Kari Laukkanen

kvj.laukkanen@gmail.com


Rakennusliitto os.343 Savonlinnan putkimiehet ja eristäjät

Antti Ruuskanen

ruuskanenara@gmail.com


Rakennusliiton os. 160 Kerimäki

Teemu Karttunen

tpkarttunen@gmail.com


Savonlinnan ja lähiympäristön sähkömiehet ry. os 077

Taavi Kosonen

taavi.kosonen@upm.com


Savonlinnan ja ympäristön automiehet r.y. os 032

Niko Rautio

rautio.nipi@gmail.com


Savonlinnan Puutyöntekijäin ao 704

Merja Kiesiläinen

merja.kiesilainen@gmail.com