Jäsenosastot

 

ALLA JÄSENOSASTOT JA NIIDEN PUHEENJOHTAJAT

 

 

Savonlinnan Autokorjaamotyöväen os. 234

Jorma Korjansalo

jorma.korjansalo@luukku.com


PAM Savonlinnan Hotelli- ja ravintola-alan osasto ry 719

Pirkko Eronen

paeronen@gmail.com


Savonlinnan seudun JHL ry 567

Seppo Reponen

seppo.reponen@samiedu.fi


Savonlinnan metallityöväen ammattiosasto r.y.

Tapani Lipsanen

tapani.lipsanen@andritz.com


Savonlinnan vaatetustyöntekijäin os. 557

Pirkko Piispa

pirkko.piispa@luukku.com


SMU Sisä-Suomen am.os

Markku Rautiainen

markku.j.rautiainen@gmail.com


Järvi-Savon Sähköalojen työntekijät r.y. 184

Reijo Mikkanen

reijo.mikkanen@elvera.fi


Punkaharjun Puutyöntekijät ry

Kari Laukkanen

kvj.laukkanen@gmail.com


Rakennusliitto os.343 Savonlinnan putkimiehet ja eristäjät

Antti Ruuskanen

ruuskanenara@gmail.com


Rakennusliiton os. 160 Kerimäki

Teemu Karttunen

tpkarttunen@gmail.com


Savonlinnan ja lähiympäristön sähkömiehet ry. os 077

Jaakko Pöllänen

jaakko.pollanen@gmail.com


Savonlinnan ja ympäristön automiehet r.y. os 032

Lauri Tiainen

tiais.late@gmail.com


Savonlinnan Puutyöntekijäin ao 704

Merja Kiesiläinen

merja.kiesilainen@gmail.com