Jäsenosastot

PAIKALLISJÄRJESTÖN JÄSENOSASTOT JA NIIDEN PUHEENJOHTAJAT 2021

 

Savonlinnan Autokorjaamotyöväen os. 234

Jorma Korjansalo

jormakorjansalo@gmail.com


PAM mara- ja kiinteistöalan Savonlinnan seudun osasto ry

Pirkko Eronen

paeronen@gmail.com


Savonlinnan seudun JHL ry 567

Outi Kuikka

outi.kuikka@gmail.com


Savonlinnan metallityöväen ammattiosasto r.y.

Olli-Pekka Kristiansson
olli-pekka.kristiansson@andritz.com 
___________________________________________________________________________

 Merimies-Unionin Sisä-Suomen osasto SMU 001 
 

Kalle Vasara

kalle.vasara@gmail.com 


Järvi-Savon Sähköalojen työntekijät r.y. 184

Jere Huuhtiainen

jere.huuhtiainen@elvera.fi


Punkaharjun Puutyöntekijät ry

Janne Jokinen 

janne.jokinen@metsagroup.com


Savonlinnan ja lähiympäristön sähkömiehet ry. os 077

Taavi Kosonen

taavi.kosonen@upm.com


Savonlinnan ja ympäristön automiehet r.y. os 032

Niko Rautio

rautio.nipi@gmail.com


Savonlinnan Puutyöntekijäin ao 704

Merja Kiesiläinen

merja.kiesilainen@gmail.com